info@amihai-law.com    072-234-7535
  • he
  • en
  • ru

ייצוג יזמים וקבלנים בעסקאות תמ"א 38 פינוי בינוי

הצורך בייצוג משפטי של דיירים במהלך פרויקטים במסגרת תמ"א 38 או פינוי בינוי הוא מובן מאליו, אך גם אם הנכם ממוקמים מצדו הנגדי של המתרס, כיזמים, ייצוג משפטי הולם יבטיח את האינטרסים שלכם ויסייע לכם לצלוח את התהליך על מורכבותו המרובה ביעילות מקסימלית.

חשיבותו של ליווי משפטי ליזמים

בין אם הנכם מעוניינים להוציא לפועל פרויקט תמ"א 38 ובין אם פרויקט פינוי בינוי הוא זה שמניע אתכם, סביר להניח שהנכם מודעים למורכבותו הרבה של הפרויקט בפניו אתם עומדים. משא ומתן מייגע מול דיירים המתקשים להפקיד את גורל קורת הגג הפרטית שלהם בידיכם, ניסיונות שכנוע מצדכם, מענה על אין ספור שאלות מצד דיירים שאינם מכירים מקרוב את התהליך והתנהלות מול סרבנים המאיימים לתקוע מקלות בגלגלי הפרויקט גם לאחר שחלקם הארי של התושבים הביע נכונות לצאת לדרך, הם רק חלק מהמהמורות הצפויות בדרך ליישום התכנית אותה ביקשתם להוציא לפועל.

ובכלל, כיזמים, תמצאו את עצמכם מתחבטים בדילמות מסחריות ובשאלות משפטיות לכל אורך הדרך, הן מול הרשויות והן מול בעלי הדירות, כך שסימני שאלה רבים עתידים להיות גם מנת חלקכם.

היות וכך, ליווי משפטי מצד עורך דין מקרקעין מיומן שמאחוריו ניסיון בנישת מקרקעין זו יאפשר לכם להתנהל ביעילות מקסימלית, לחסוך זמן יקר, לבחור את הבחירות הנכונות ביותר בכל סיטואציה ולהימנע מטעויות הרות גורל שהשלכותיהן עלולות לשבש את התנהלות הפרויקט או להוביל לכישלונו.

מה כולל ליווי משפטי ליזמים בלווי הלכי תמ"א 38 / פינוי בינוי?

עורך דין ייצוג יזמים תמ"א 38 ופינוי בינוי עומד לרשות לקוחותיו בכל שלב לאורך הדרך ומספק ללקוחותיו מגוון שירותים חיוניים לרבות עריכת חוזים מול בעלי הדירות והחתמתם, ביצוע בדיקות תכנוניות, ייצוג מול הוועדה המקומית כמו גם ייצוג בוועדת ערר ובערכאות משפטיות שונות בהתאם לצורך, ליווי צמוד בתהליך הרישוי, ייעוץ פרטני למיצוי זכויות אופטימלי במקרקעין ועוד. עורך הדין יהיה לצדכם החל מהשלב הראשוני, בו יוחתמו בעלי הקרקע ותוגש הבקשה הרשמית למשרד הפנים. לאחר מכן, ילווה אתכם עורך הדין בהכרזת המתחם כמתחם המיועד לפינוי בינוי וייצג אתכם במוסדות התכנון השונים בכל שלבי התכנון עד לאישור התכנית. גם לאחר שתכניתכם תאושר ותעברו לשלב הביצוע בפועל, תיהנו מגב משפטי ומייעוץ מקצועי צמוד בנוגע לכל שאלה ודילמה שיתעוררו במהלך הדרך. לסיום, ילווה אתכם עורך הדין בשלב הגמר של הפרויקט עם רישומו כבית משותף.

לצורך ייעול אופטימלי של התהליך, חשוב לבחור בעורך דין מיומן ומנוסה הבקי בתחום ואשר יוביל אתכם ביעילות מקסימלית בנבכי הביורוקרטיה בהתבסס על ניסיונו באספקטים המשפטיים ובאספקטים המסחריים המלווים כל פרויקט בתחום זה.

נשמח ללוות אתכם ולהפוך מיזמים למציאות!

משרדנו מספק מענה משפטי כולל ומקיף בתחום המקרקעין לרבות הליכי תמ"א 38 ופינוי בינוי ומעמיד לרשותכם ליווי משפטי צמוד ואישי לכל צורך במהלך הדרך, תוך חתירה לקיצור הליכי המשא ומתן מול בעלי הדירות והאצת גיבוש ההסכם ותוך מתן פתרונות יעילים העונים על האינטרסים של כלל הצדדים הנוטלים חלק בעסקה.

בין שירותינו בתחום זה:

ייצוג בניהול המשא ומתן עד לגיבוש הסכם בין הצדדים, ייצוג בפני ועדת התנגדויות במהלך אשרור התוכנית, ליווי בכל שלבי הביצוע לרבות אספקט המיסוי והאספקט התכנוני, ליווי משפטי וייצוג בהתנהלות מול דיירים סרבנים, ליווי בהליך פינוי הדיירים מהמבנה, ליווי משפטי בכל הנוגע למימון הפרויקט ולליווי הבנקאי, ליווי בתהליך הרישום כבית משותף וליווי מסירת הדירות לדיירים בסופו של תהליך.

מומחינו ישמחו להעניק לכם גב משפטי איתן בדרך להצלחה!
אין האמור לעיל מהווה חוות דעת משפטית ו/או ייעוץ משפטי מכל סוג שהוא - לייעוץ משפטי אנא פנו לעורך דין מקצועי.

התקשרו אלי
+
התקשרו אלי!