info@amihai-law.com    072-234-7535
  • he
  • en
  • ru

ליווי משפטי וייצוג בעסקאות מקרקעין

עסקאות מקרקעין למיניהן מהוות חלק אינטגרלי ממציאות חייו של הישראלי הממוצע באשר הוא. בין אם הנכם שוכרים דירה וחותמים על חוזה שכירות מפעם לפעם ובין אם שפר חלקכם והנכם בדרך לרכישת דירה משלכם, חשוב מאוד שתהיו מודעים לצורך שבליווי משפטי מקצועי אשר יבטח אתכם מאין ספור הסכנות האפשריות העשויות להיות טמונות בכל עסקת מקרקעין כזו או אחרת.

מהם הגורמים למורכבותו הרבה של תחום המקרקעין?

העלויות הכספיות הגבוהות הנלוות לעסקאות מקרקעין וסימני השאלה הרבים העשויים להתלוות לכל עסקה בתחום, הופכים את תחום המקרקעין לתחום שהתנהלות בו מחייבת ליווי משפטי צמוד שימנע שגיאות הרות גורל שאינן ניתנות לתיקון ושההפסד הכלכלי הנגזר מהן עלול ללוותכם לשנים ארוכות. חוזים בתחום המקרקעין כוללים סעיפים סבוכים רבים והאותיות הקטנות בחוזה לרוב אינן נהירות לרוכש הממוצע המתקשה להבין את המשמעות העומדת מאחורי כל שורה בחוזה. זאת ועוד, לאזרח מן השורה אין יכולת לבדוק את זהות בעלי הנכס ולבחון את מצבו המשפטי כמו גם את עלויות המיסוי הנלוות לו, אשר עלולות להשפיע במידה רבה מאוד על עלויות העסקה הסופיות. זאת ועוד, רוכשים הנתונים תחת לחץ של בעל הנכס עלולים, מתוך חוסר ידיעה, לחתום על זיכרון דברים מבלי להיות מודעים לעובדה כי מדובר במסמך חוקי לכל דבר המחייב אותם על פי דין גם במידה ויתברר שהעסקה אינה נכונה עבורם מסיבה כזו או אחרת.

מעבר לכך, חשוב להיות מודעים למורכבות הכרוכה בחוזי שכירות. בהתחשב בעובדה שמדובר בחוזה קצר טווח ובעסקה הכרוכה בהוצאה כספית מצומצמת יחסית לזו הכרוכה ברכישת נכס, רבים בוחרים ליטול על עצמם את הסיכון ולגשת לחתימת חוזה שכירות בכוחות עצמם, ללא ליווי מקצועי הולם וללא שיהיו מודעים לכך כי האותיות הקטנות בחוזה שכירות עשויות להיות הרות גורל ולהוביל לנזקים פיננסיים משמעותיים שערכם עולה על סכום השכירות לתקופה ארוכה.

 

מדוע חובה לשכור את שירותיו של עורך דין מיומן?

ככלל, בהתחשב במורכבות הרבה המאפיינת את תחום המקרקעין, בכל עסקה הנוגעת לרובד כזה או אחר של תחום זה, חשוב להכיר בעובדה כי תשלום לליווי משפטי מקצועי, גם אם מייקר את עלות העסקה וגם אם נראה מיותר במבט שטחי, מהווה חובה שלגמרי לא מומלץ לדלג עליה.

ליווי משפטי של עורך דין עסקאות מקרקעין מבטיח את ביטחונו של הלקוח לכל אורך הדרך. עורך הדין יבדוק עבורכם את כלל היבטיו החוקיים והמשפטיים של הנכס אותו הנכם מעוניינים לרכוש ויעניק לכם אור ירוק לביצוע העסקה רק לאחר שיאמת את זהות המוכרים ויוודא כי הנכס נקי מכל עיקול, שיעבוד והתחייבויות אחרות. זאת ועוד, עורך הדין יעניק לכם ליווי אישי לאורך התהליך ויעמוד לצדכם במהלך חתימת החוזה, תוך בדיקה מעמיקה של האותיות הקטנות ביותר בחוזה ומתן גב מקצועי מלא לכל שאלה ולכל צורך.

נשמח ללוות אתכם לנכס משלכם!

משרדנו מעמיד לרשותכם את מיטב השירותים המשפטיים בתחום המקרקעין ומציע תמהיל שירותים ייחודי בתפירה אישית לצרכי הלקוח. על חוג לקוחותינו המרוצים נמנים לקוחות פרטיים, אנשי עסקים  ויזמים הנהנים משירות אישי ומוקפד, מרמת זמינות גבוהה, מניסיון מקצועי עשיר, מחתירה בלתי מתפשרת למיצוי זכויותיו המלא של כל לקוח ומהגנה אופטימלית על האינטרסים החשובים לו. בין שירותינו בתחום המקרקעין: ליווי עסקאות מכר, ליווי עסקאות קומבינציה ברמות מורכבות משתנות, ליווי עסקאות בנייה, הגשת התנגדויות וייצוג בפני התנגדויות, פיתוח והשבחת נדל"ן מניב בכל שלב לאורך הדרך, טיפול בסוגיות מגוונות בתחומי התכנון והבנייה, ליווי שדרוג נכסים, ליווי מיזמי התחדשות עירונית ועוד.

צרו קשר לקבלת ליווי משפטי מקצועי ומסור!
אין האמור לעיל מהווה חוות דעת משפטית ו/או ייעוץ משפטי מכל סוג שהוא - לייעוץ משפטי אנא פנו לעורך דין מקצועי.

התקשרו אלי
+
התקשרו אלי!