info@amihai-law.com    072-234-7535
  • he
  • en
  • ru

ייעוץ מס / תכנון מס

שירותי ייעוץ ותכנון מס בהתאמה אופטימלית לצרכי העסק שלכם עשויים להוות מקור לחיסכון רב משמעות בהוצאות המיסוי, ועל כן, מומלץ להיוועץ בעורך דין ייעוץ מס ולבדוק לעומק את פוטנציאל רווחי המיסוי שלכם.

 

מדוע חובה לשכור את שירותיו של עורך דין ייעוץ מס?

תחום המס הינו תחום מורכב ביותר וסבוך מכל בחינה אשר יישום ההנחיות הכלולות בו תלוי במידה רבה בפרשנות המשפטית הניתנת להן ומשתנה לעיתים מזומנות. על כן, אדם מן השורה שאיננו מכיר את החקיקה בתחום המס לעומקה, לא יוכל לתכנן בכוחות עצמו את האופן האופטימלי לחיוב המס שלו ועשוי להפסיד בגין זאת הון רב. מעבר לכך, במטרה להתאים לכל נישום את חבות המס הנמוכה ביותר האפשרית, יש צורך בראייה חדה, בתשומת לב לפרטים הקטנים ביותר ובחשיבה יצירתית מחוץ לקופסה, שאינן נחלתו של האזרח הממוצע שאיננו בעל ניסיון רב ומקיף בתחומי המיסוי השונים.

 

מה כוללים שירותי ייעוץ מס ותכנון מס?

ייעוץ ותכנון מס אופטימליים הם אלה אשר נעשים מתוך ראייה ארוכת טווח ולוקחים בחשבון את כלל המיסים האפשריים, לרבות מיסים בינלאומיים הרלוונטיים לעסקה בינלאומית. ייעוץ מס מקצועי יכוון את הלקוח לבחירת העסקה המשתלמת ביותר מבחינת המיסוי, כאשר ייעוץ מס נכון ומותאם אישית עשוי להעלות כי עסקה מתוכננת כזו או אחרת אינה כדאית בשל המיסוי הכרוך בה. זאת ועוד, תכנון מס מקצועי יבחן את האפשרות לנקיטת פעולות משפטיות שונות טרם ביצוע העסקה בפועל, כמו הקמת תאגיד וכדומה, וזאת, במטרה לחסוך בעלויות המס הכרוכות בעסקה. תכנון מס מקצועי יהיה מבוסס על התעדכנות מתמדת בתחום המס וייקח בחשבון גם את תכנון פעילותו העסקית של הנישום בעתיד. וכמובן, תכנון מס יוודא את כשירותה של העסקה מן הפן המשפטי באופן שלא תיפסל בידי פקידי רשות המיסים כעסקה בלתי לגיטימית שמטרתה המוצהרת קבלת הטבות מס.

 

ייעוץ מס בינלאומי

גישת המס הנהוגה כיום במדינת ישראל הינה פרסונלית, כאשר מי שמרכז חייו במדינת ישראל חייב בתשלום מס על הכנסותיו בארץ ומחוצה לה. עם זאת, החוק מאפשר לתושב ישראל להקים חברה בינלאומית אשר תפיק הכנסות שלא יידרש בגינן תשלום מס בישראל ותהיה כפופה לחוקי המס במדינה ממנה תתנהל. שירותי תכנון מס בינלאומי הינם חיוניים לבעלי פעילות חוץ עסקית מכל סוג, שכן, חשוב לבדוק מראש את גובה שיעור המס החל במדינת היעד ולוודא שאיננו זהה לזה הישראלי או גבוה ממנו. כמו כן, עורך דין העוסק בתכנון מס יהיה בקי בפרטיהן של האמנות השונות עליהן חתומה ישראל מול כחמישים מדינות אחרות במטרה למנוע כפל מיסוי, יהיה בעל יכולת לזהות את סוג ההכנסה כפטורה ממס או כחייבת בו, יכיר לעומק את תקנות המס השונות העוסקות בקיזוז הפסדים ובניכוי הכנסות, יוכל להמליץ על המיקום האופטימלי למנגנון הפעילות / הניהול של העסק ויאפשר לנישום בעל פעילות עסקית מחוץ לגבולות הארץ לנצל את חוקי המס לטובתו באופן האופטימלי, תוך צמצום מרבי של עלויות המס מצדו.

ייעוץ מס לרילוקיישן

בעולם גלובלי ונגיש כמו זה בו אנו חיים, רילוקיישן הוא אקט מקובל ולגיטימי. עם זאת, חשוב להיות מודעים לכך שלהליך רילוקיישן השלכות רבות משמעות על תחום המס וחובה לבצע אותו נכון במטרה לצאת לדרך בבטחה ולהשאיר את הדלת פתוחה למקרה ותהיו מעוניינים לשוב לארץ בעתיד מבלי להיקלע לקשיים מצד רשויות המס. לשם כך, חובה לשכור את שירותיו של עורך דין המציע שירותי ייעוץ מס רילוקיישן אשר יסייע בידכם לצלוח את התהליך באופן החוקי והנכון ביותר שיותיר מאחוריכם דף חלק, תוך הגנה אופטימלית על האינטרסים שלכם.

נשמח לעמוד לשירותכם!

כמשרד שמאחוריו ניסיון רב ועשיר בתחום המס לגווניו השונים, נשמח לעמוד לימינכם בתכנון ובייעוץ מס וללוות אתכם במקצועיות ובמסירות תוך חתירה בלתי מתפשרת למזעור עלויות המס שלכם ולמיצוי מלא של זכויותיכם!

אין האמור לעיל מהווה חוות דעת משפטית ו/או ייעוץ משפטי מכל סוג שהוא - לייעוץ משפטי אנא פנו לעורך דין מקצועי.

התקשרו אלי
+
התקשרו אלי!