info@amihai-law.com    072-234-7535
 • he
 • en
 • ru

הגירה/אזרחות

משרדנו מעמיד לרשות לקוחותיו מניפת שירותים מקיפה בתחומי האזרחות וההגירה, תוך טיפול בבקשות לאזרחות ישראלית כמו גם בליווי הליכי הגירה לארה"ב ולקנדה. אנו אמונים על מתן שירות מקצועי, מסור ויעיל לכל אורך התהליך, לשביעות רצונו המלאה של כל לקוח ולקוח, ואם הנכם זקוקים לשירותיו של עורך דין אזרחות או לשירותיו של עורך דין הגירה, נשמח ללוות גם אתכם לשביעות רצונכם המלאה!

 

אזרחות

בכל הנוגע לבקשת אזרחות בישראל, הפרמטר המרכזי הינו הלאום של מבקש האזרחות, והזיקה ליהדות הינה בעלת השפעה מכרעת על סיכויי קבלת האזרחות. מדיניות זו ייחודית לישראל ושונה מהמדיניות המקובלת במרבית מדינות העולם הנוטות להעניק עדיפות לזיקת המבקש אל הקרקע על פני זיקתו ללאום או לדת. השאיפה לצמצם במידת האפשר את המיעוטים באוכלוסייה הישראלית מניעים את המחוקק לדחות בקשות לאזרחות מטעם מי שאיננו יהודי, ועל רקע גישה זו, הסדרת מעמד בן זוג שאיננו בן הדת היהודית הינו הליך סבוך ומורכב. משרדנו מתמחה בליווי בקשות לאזרחות ישראלית ונשמח ללוות אתכם במקצועיות, באמינות, בנחישות וביעילות מקסימלית.

 

הגירה

שינוי נקודת המגורים האישית על פני הגלובוס עשוי להתרחש ממניעים רבים לרבות מניעים אישיים, משפחתיים, כלכליים, השכלתיים, תעסוקתיים ועוד והליך ההגירה יבוצע בהתאם למדיניות ההגירה התקפה במדינה אותה סימנתם כיעד. מדיניות ההגירה תהיה מבוססת, לרוב, על קריטריונים שונים כמו גיל, ניסיון מקצועי, השכלה, שליטה בשפת המקום, ובמדינות מסוימות, כמו בישראל, גם הלאום של המבקש ודתו יהוו גורם בעל השפעה מכרעת על קבלת בקשת ההגירה.

 

הגירה לארה"ב

הגירה לארה"ב ניתן לבצע באמצעות בקשה להתאזרחות על בסיס קשרי משפחה עם אזרחי ארה"ב או באמצעות בקשה לגרין קארד, המקנה למחזיקים בו זכות לתושבות קבע בארה"ב, ולאחר חמש שנים, עשוי אף להעניק אזרחות אמריקנית למחזיק בו במידה ויעמוד ביתר הקריטריונים הנדרשים לקבלת אזרחות זו. הגירה לתחומי ארה"ב מתאפשרת גם באמצעות הגשת בקשה לאשרת עבודה מסוג כזה או אחר, המאפשרת למחזיק בוויזה להתגורר בארה"ב, או באמצעות הגשת בקשה לאשרת לימודים המקנה אפשרות למגורים בארה"ב לצורך לימודי מקצוע.

 

סוגי האשרות האפשריות לצורך הגירה לארה"ב:

 • אשרות עבודה (L-1, H-1B, O): אשרות הניתנות לעובדים הנשלחים לעבודה בתחומי ארה”ב מטעם חברה שאיננה אמריקנית וממוקמת מחוץ לגבולות ארה”ב.
 • אשרות למשקיעים מסוג E-1 ו- E-2: אשרות המונפקות בהתבסס על אמנות שונות הקיימות בין ארה"ב למדינות אחרות. אשרות אלה מאפשרות למחזיק בהן לעבוד למשך תקופה מוגדרת בארה"ב והמשתמשים העיקריים בהן הם מועמדים שברצונם לבחון מקרוב מיזמים והשקעות בארה"ב.
 • אשרות לימודים: ויזות סטודנט (F-1, M-1)
 • אשרות לתיירים: ויזת תייר לארה”ב (B-1/B-2) שאיננה מאפשרת עבודה בארה"ב.
 • אשרות החלפת מבקרים: אשרות (J1 – Q1) מיועדות למי שמעוניין ללמוד בארה"ב במוסד ללימודים גבוהים ולעבוד במקביל.
 • אשרת :R-1 מיועדת לעובדי דת
 • אשרת H-2B – מיועדת לעובדים זרים זמניים
 • אשרת P-1 – מיועדת לספורטאים בינלאומיים
 • ועוד

 

הגירה לקנדה

אופציות ההגירה לקנדה מגוונות וכוללות בקשת אזרחות קנדית בהתבסס על זיקה משפחתית לאזרח קנדי או בקשה לתושבות קבע לצורכי עבודה. בכל הנוגע לאשרות עבודה, קיימים הבדלים בין אשרות עבודה בקוויבק לבין אשרות העבודה ביתר הפרובינציות הקנדיות. במקביל, תוכלו להגיש בקשה למגורים בקנדה לצורך לימודי מקצוע באחד ממוסדות הלימודים הגבוהים במדינה.

ערוצי ההגירה האפשריים לקנדה כוללים כניסה מהירה, המיועדת למועמדים שהינם עובדים מיומנים בתחומי מקצוע מבוקשים בקנדה ואשר מציגים ניסיון מספק בתחומם בהתאם לקריטריונים ספציפיים, כאשר ישנם הבדלים בין תחומי מקצוע ניהוליים או טכניים לבין תחומי מקצוע פרקטיים כמו חקלאות, בניין ועוד. זאת ועוד, נדרשת ידיעת השפה הצרפתית והשפה האנגלית ברמה מסוימת ומילוי שאלון פרטני בנוגע להשכלה האקדמאית האישית. מעבר לכך, ניתן להגיש בקשה להגירה לקנדה באמצעות ויזת יזמים או באמצעות ויזת עצמאיים, תוך עמידה בקריטריונים הנדרשים.

מסלולי ההגירה לקוויבק שונים מעט ממסלולי ההגירה ליתר חלקי קנדה, אך גם אם הקריטריונים שונים במידה כזו או אחרת, המסלולים דומים למדי.

אישורי עבודה בקנדה נחלקים לשניים, כאשר ניתן להגיש בקשה לעבודה תחת מעסיק ספציפי למשך תקופת זמן מוגבלת או בקשה פתוחה לעבודה תחת כל מעסיק שזכאי לכך. היתר לימודים יינתן למי שהתקבל למוסד לימודים קנדי ואשר יוכיח כי ביכולתו לעמוד בעלויות הלימודים והמחייה במדינה, כי הוא בריא וכי הוא שומר חוק.

 

מומחינו אמונים על מתן שירות אישי צמוד לכל אורך התהליך, החל מבדיקת הזכאות הראשונית ועד להגעה אל קו הגמר, עם קבלת האשרה המיוחלת. זאת ועוד, מומחינו עומדים הכן לשירותכם לכל צורך בעתיד כמו חידוש האשרה, במידת הצורך, או כל בקשה אחרת. נשמח להעניק לכם שירות ללא פשרות ולנהל את התהליך על הצד הטוב ביותר!

אין האמור לעיל מהווה חוות דעת משפטית ו/או ייעוץ משפטי מכל סוג שהוא – לייעוץ משפטי אנא פנו לעורך דין מקצועי.

התקשרו אלי
+
התקשרו אלי!